Yhteystiedot

Joona

Myyjä

Stephanie

Myyjä

Anna-Leena

Myyjä

Bettina

Myyjä

Sara Brännäs

Markkinointipäällikko

(också på svenska)
Puh.  0207348317
sara@kaffecentralen.com

Joanna Andersson

Myymälävastaava
Fredrikinkatu

puh. 020 7348316
joanna@kaffecentralen.com

Päivi Pousi

Baristakouluttaja

paivi.pousi@kaffecentralen.com

+358 20 7348324

Priit

Myyjä & baristakouluttaja

Olli Anttonen

Kotilaitehuolto

kotilaitehuolto palvelee Korkeavuorenkadun myymälässä

0207348318
olli@kaffecentralen.com

John Söderlund

Toimitusjohtaja Verkställande direktör

(också på svenska)
puh. 020 7348310
john@kaffecentralen.com

Magnus Andersson

Yritysmyynnin Operatiivinen päällikkö

(också på svenska)
puh. 020 7348312
magnus@kaffecentralen.com

Sauli Ahto

Myyntijohtaja

Puh. 020 7348311
sauli@kaffecentralen.com

Ville Termonen

Huoltopäällikkö

Puh. 020 7348314
ville@kaffecentralen.com

Päivi Kyröläinen

Myymälävastaava
Korkeavuorenkatu

puh. 020 7348322
paivi@kaffecentralen.com

Saija

Myyjä

Kimmo Sipiläinen

Myymälöiden päällikkö

puh. 020 7348315
kimmo@kaffecentralen.com